KONST / Litografier / Färglitografi 16428203
nr 1642 8203
Hasse Froom
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 2/210, daterad 1980, Strängnäs. Färglitografi, bildmått: 38x52 cm, yttermått inklusive ram: 49x64 cm
Hasse Froom, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:02:31